gry

Najcenniejszy pierwiastek

Żyjemy w czasach, kiedy ten tak ważny dla życia człowieka pierwiastek kurczy się w zastraszającym tempie.Istnieją kraje gdzie łyk wody pitnej jest wart więcej niż można sobie wyobrazić.

Szczecin Tak cenna składa się z wielu minerałów, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania człowieka miedzy innymi magnez,sód,potas.Symbolem zdrowego trybu życia stała się czysta woda. Na każdym kroku można zaobserwować jak popularna stała się woda mineralna butelkowana.Ogólnodostępne wody butelkowane można podzielić na wody: lecznicze, naturalne wody mineralne, a także wzbogacone w minerały wody stołowe. W krajach trzeciego świata brakuje wody, ciągle słyszymy doniesienia, że z powodu braku dostępności do świeżej i czystej wody umierają ludzie. Ciężko to sobie wyobrazić, kiedy mamy praktycznie dostęp do niej cały czas.Nie zastanawiamy się nad umierającym dzieckiem gdzieś w Afryce, kiedy myjemy zęby,bierzemy prysznic czy w końcu pijemy herbatę. Dla nas to kolejna butelka wody mineralnej, dla innych szansa na przeżycie kolejnego dnia.

 Musimy zacząć oszczędzać bo deficyt wody rośnie w zastraszającym tempie przykładem może być tu Warszawa czy Kraków. Zróbmy to nie dla naszego portfela, a tak po prostu dla dobra nas wszystkich.

zlewozmywak24

Tworzenie stron internetowych